MİRAY ORTAKLIKLARI

Almanya ve Fransa’nın yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc artık Türkiye’de üretiliyor. Türk inşaat sektörünün yeni yapı elemanı olarak hafifliği ile devrim yaratacak PonceBloc, Fransız know how’ına ek olarak , Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor.

18.01.2012 yılında kurulmuş olan Mistral Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. ikamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturdugu binalar, gökdelenler vb. inşaatlar) ( ahşap binaların inşaatı hariç) konularında faaliyet göstermektedir.

01.02.2008 yilinda kurulmus olan Mistral Insaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ikamet amacli binalarin insaati (mustakil konutlar, birden cok ailenin oturdugu binalar, gokdelenler vb insaatlar) (ahsap binalarin insaati haric) alanlarinda faaliyet gostermektedir.

17.09.2008 yilinda kurulmus olan Novart Gayrimenkul Yatirim Insaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. gayrimenkul yatirim ortakligi alaninda faaliyet gostermektedir.

02.07.2012 yilinda kurulmus olan Tat Mahal Gida isletmeciligi Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. diger lokanta ve restorantlarin (ickili ve ickisiz) faaliyetleri (garson servisi sunanlar ile self servis sunanlar dahil, imalatcilarin ve al gotur tesislerin faaliyetleriyle seyyar olanlar haric) alaninda faaliyet gostermektedir.

24.05.2010 yilinda kurulmus olan Triyap Insaat sanayi ticaret A.Ş.; ikamet amacli binalarin insaati (mustakil konutlar, birden cok ailenin oturdugu binalar, gokdelenler vb insaatlar) ( ahsap binalarin insaati haric) alaninda faaliyet gostermektedir.

02.03.2009 yilinda kurulan HBE Depoculuk Nakliyat ve Tic.A.S.; Frigorfik Depolama ve Antrepoculuk faaliyetleri(bozulabilir gida urunleri dahil, dondurulmus yada sogutulmus mallar icin depolama) alaninda faaliyet gostermek amaciyla kurulmustur.

Sahibi olduğumuz zengin kültürün ve tarihin izlerini bugüne taşıyor, günümüzde yaşatıyoruz. Ege bölgesinin toprağını, suyunu, iklimini; özen, sevgi ve sabrımızla birleştirerek kendine özgü bir lezzet dünyası sunuyoruz. Binlerce yıldır medeniyetlerin Metropolis’te paylaştıklarını şimdi sizlerle buluşturuyoruz.